Hlavní partneři.
Pro zobrazení potřebujete plug-in. Můžete si jej stáhnout zde:
Download Flash Player.

P
Člen Evropského svazu parketářů
a podlahové techniky - EUFA P+F
 hod.

BAU 2017 - 22. Mezinárodní odborný veletrh stavebních materiálů


Mnichov, 16. 1.-21. 1. 2017

Mezinároní veletrh BAU se stal co do rozsahu, jedním z největších světových veletrhů pro průmyslové i běžné stavby, pro bytovou výstavbu, ale i pro vnitřní stavební práce a úpravy.

Dle informací pořadatelů se Veletrhu BAU účastní rekordních 2.160 vystavovatelů ze 42 zemí, obsazeno bylo všech 17 pavilonů mnichovského výstaviště, 190.000m2 výstavní plochy. Veletrh navštívilo rekordních 250 000 odborníků ze 150 zemí! Nejvíce zahraničních návštěvníků přijelo z Rakouska, Itálie, Švýcarska, Ruska, Turecka, Polska, Česka, Slovinska, Francie, Velké Británie, Nizozemí, Číny, Belgie. Velký zájem vzbudil veletrh v zemích střední a východní Evropy. Veletrh se navíc stává silným globálním hráčem, neboť jej navštěvují odborníci z blízkého i dalekého východu. Veletrh navštívilo také 65 000 architektů a zástupců plánovacích kanceláří.

Za náš Cech Parketářů a podlahové techniky ČR se tohoto veletrhu zúčastnilo ve dvou termínech celkem 9 členů a čekatelů, kteří využili nabídky našeho tradičního partnera firmy HOCO k jednání o další spolupráci. Účastníky byla velmi chválená i krátká prezentace materiálů a novinek této německé firmy.

Těšíme se na další spolupráci.

copyright © 2006 - Cech parketářů a podlahové techniky České Republiky | design © 2006 - dogfish.cz