Hlavní partneři.
Pro zobrazení potřebujete plug-in. Můžete si jej stáhnout zde:
Download Flash Player.

P
Člen Evropského svazu parketářů
a podlahové techniky - EUFA P+F
 hod.

Zasedání EUFA P + F v italském Bolzanu


Ve dnech 12. – 14.2.2015 proběhlo v italském Bolzanu zasedání EUFA P + F ( Evropský svaz pro podporu vzdělávání mladých řemeslníků v oboru parket a podlahářské techniky), jehož je Cech parketářů a podlahové techniky ČR členem již od roku 2004.

Hlavním tématem tohoto zasedání bylo zhodnocení X. MEP (Mistrovství Evropy parketářů), které se konalo v květnu 2014 u nás v Českých Budějovicích a příprava XI. MEP, které se bude konat v roce 2016 v Itálii.

Mistrovství, které se konalo loni u nás, bylo presidentem EUFA P+F panem Heinsem Brehmem hodnoceno jako mimořádně úspěšné a motivující.

Italští kolegové poté seznámili přítomné se stavem příprav na XI. MEP a poděkovali zástupcům svazu z České republiky za podmětné návrhy a předání zkušeností z mistrovství v ČR.

V průběhu zasedání došlo k celé řadě pracovních setkání jednotlivých členů svazu. Pro naše zástupce bylo zdrojem a inspirací především pracovní setkání se zástupcem firmy MAPEI, ředitelem sekce podlah pro Evropu panem Angelem Giangiuliem, kterému představili plány našeho cechu v podpoře vzdělávání mladých řemeslníků a dalšími plánovanými aktivitami.

Italští kolegové se organizace celého zasedání zhostili se vzornou péčí a nám nezbývá nic jiného než se těšit na další setkání, tentokrát již na Mistrovství Evropy 2016.

copyright © 2006 - Cech parketářů a podlahové techniky České Republiky | design © 2006 - dogfish.cz