Hlavní partneři.
Pro zobrazení potřebujete plug-in. Můžete si jej stáhnout zde:
Download Flash Player.

P
Člen Evropského svazu parketářů
a podlahové techniky - EUFA P+F
 hod.

Valná hromada


Valná hromada Cechu parketářů a podlahové techniky ČR proběhla 4. prosince 2014 v prostorách Střední školy technické Na Zeleném pruhu v Praze. Účastníkům nechyběl elán a nadšení do nové práce a překvapivě nikomu nechybělo ani bohaté občerstvení, které bývá na podobných akcích zvykem. Jak výstižně poznamenal jeden ze zakládajících členů ,, Hladový vlk běží rychleji´´. A měl pravdu.

Cech pod novým předsedou vystartoval opravdu jako hladový vlk za kořistí. Ale jak je známo z přírody, úspěch se dostaví, spolupracuje-li celá smečka. V našem případě celá členská základna. A to po několika letech odpočinku právě nastává.

Dle stanov cechu proběhly po pěti letech funkčního období nové volby do řídících orgánů s tímto výsledkem:

Představenstvo : Pavel Drápalík …………. Předseda cechu

Ing.Jiří Dvořák ………… Místopředseda cechu

Vladimír Tomšů ………… Místopředseda cechu

Ivan Dobiáš …………….. Hospodář

Votoček Ota …………….. Člen

Členové cechu byli seznámeni s plánem činnosti a cíli cechu na budoucí období. Rádi v našich řadách uvítáme řemeslníky, kteří ve své práci vidí budoucnost, chtějí pracovat kvalitně a za odpovídající odměnu. Cech do budoucna nechce být masovou organizací, ale chce sdružovat ,,mistry řemesla´´ a kvalitní řemeslníky, kteří chtějí vykonávat své řemeslo s profesionální ctí a v duchu vzájemnosti. K dosažení tohoto cíle bude cech poskytovat významnou pomoc při vzdělávání nejen členů cechu, ale i odborným školám.

Účastníky Valné hromady pozdravil ředitel SŠT Zelený pruh pan ing. Drahoslav Matonoha, který cechu poděkoval za podporu a spolupráci.

copyright © 2006 - Cech parketářů a podlahové techniky České Republiky | design © 2006 - dogfish.cz