Hlavní partneři.
Pro zobrazení potřebujete plug-in. Můžete si jej stáhnout zde:
Download Flash Player.

P
Člen Evropského svazu parketářů
a podlahové techniky - EUFA P+F
 hod.

II. Mistrovství České republiky v podlahářských pracích


Ve dnech 18. – 19. dubna se při příležitosti konání Stavebních veletrhů Brno konalo II. Mistrovství České republiky v podlahářských pracích..

V Cech aréně soutěžilo 5 tříčlenných týmů, které v průběhu dvou dnů musely splnit náročné úkoly v pokládce dvouvrstvých parket, korku, lina, koberců a laminátu.

Na průběh soutěže a dodržování stanovených technologií a metod pokládky dohlížela hodnotící komise, složená ze zástupců dodavatelských firem. Hodnotil se především technologický postup, dodržení zadání, preciznost provedení, celkový vzhled a bezpečnost práce a pořádek na pracovišti.

Celou soutěž provázela vysoká sledovanost laické i odborné veřejnosti, řada odborných besed a akcí.

Na naše pozvání se celé akce zúčastnil i prezident Evropského svazu pan Heinz Brehm, který rovněž vystoupil s odbornou přednáškou o evropském řemesle. Zástupci našeho Cechu mohli využít jedinečné možnosti k diskuzi o budoucnosti evropského řemesla, vzájemné mezinárodní spolupráci, podpoře vzdělávání a dalších zajímavých tematech.

A nyní k výsledkům:

1. místo - Pešek Roman

Živnůstka Jakub

Rejsek Jan

2. místo – Sabo Pavel

Sabo Vít

3. místo – Tomšů Vladimír

Rybička Josef

Sova Tomáš

Velký respekt patří i dalším soutěžícím – Romanu Uchytilovi, Jaroslavu Žoudlíkovi a Mirku Teplému a zejména SOU v Praze a jeho zástupcům Pavlu Hybšovi a Radku Pompovi.

Na závěr je nutné poděkovat mnoha významným partnerům, kteří podpořily tuto akci a posunuly české řemeslo zase o kousek dál.

copyright © 2006 - Cech parketářů a podlahové techniky České Republiky | design © 2006 - dogfish.cz