Hlavní partneři.
Pro zobrazení potřebujete plug-in. Můžete si jej stáhnout zde:
Download Flash Player.

P
Člen Evropského svazu parketářů
a podlahové techniky - EUFA P+F
 hod.

Představujeme naše partnery - Tooltechnik Systems CZ, s.r.o. - Protool


www.protool.cz

Partner profesionálů

Elektrické ruční nářadí PROTOOL

prokazuje svou hodnotu den co den. Naši zákazníci při práci oce?ují především spolehlivost nářadí při hrubém použití a vysoký výkon v trvalém provozu. Značka PROTOOL se svým kompletním sortimentem v oblasti vrtání, šroubování a stejně tak i v segmentu úhlových brusek, pil, sanačních brusek, míchadel a vysavačů nabízí řadu vynikajících speciálních strojů. Silné, robustní, s dlouhou životností - právě tím elektrické ruční nářadí PROTOOL proslulo.

Vrtací systémy

Na vrtání ve dřevě a plastu nabízí PROTOOL v tomto katalogu kompletní systém, který je vzhledem ke své kvalitě, výkonu, dlouhé životnosti a mnohostrannosti vynikající. S vrtáky z vysoce kvalitní chromové oceli a tvrdokovu, s nožovými hlavami, frézami na hmoždinky, schodišťovými vrtáky, vodicími systémy a nástavci je možno realizovat i nestandardní aplikace. Díky tomuto vrtacímu systému je značka PROTOOL tím, kdo na celém světě nastavuje měřítka kvality profesionálního vrtání.

Tesařské stroje

Tesařským a dřevozpracujícím podnikům nabízí PROTOOL rozsáhlý sortiment přenosných strojů: robustní okružní kotoučové pily, víceúčelovou ruční pásovou pilu, tesařskou řetězovou pilu pro extrémní hloubky řezů, sedlovou frézku pro výrobu sedel a zámků a kompletní konstrukční řadu tesařských hoblík

copyright © 2006 - Cech parketářů a podlahové techniky České Republiky | design © 2006 - dogfish.cz