Hlavní partneři.
Pro zobrazení potřebujete plug-in. Můžete si jej stáhnout zde:
Download Flash Player.

P
Člen Evropského svazu parketářů
a podlahové techniky - EUFA P+F
 hod.

Výstava Panelový dům a byt


Premiéra specializované výstavy materiálů, výrobků, technologií a služeb pro revitalizaci panelových domů PANELOVÝ DŮM A BYT proběhla na Výstavišti Incheba Expo v Praze Holešovicích ve dnech 22. – 24. února 2007 a byla akcí s vyhraněným profilem zaměřeným na všechny problémové i pozitivní aspekty stávající panelové zástavby.

Členové našeho Cechu využili možnosti zúčastnit se této akce využít příležitosti k propagaci Cechu a jejich členů, celého českého řemesla, možnosti jednat s našimi partnery o perspektivách další vzájemné spolupráce, spolupodílet se na budování vzorového panelového bytu a v neposlední řadě k účasti na odborném semináři s názvem Aspekty zvukové izolace a kročejového útlumu, kde se přednášky a následné besedy ujal předseda Cechu ing. Dvořák.

Výstava Panelový dům a byt byla zaměřená na všechny problémové i pozitivní aspekty bydlení a života v panelových domech, doplněná o poradenskou a osvětovou službu pro jejich uživatele i správce a informační servis pro profesionály nejen z této oblasti, ale i navazujících oborů, která ve výstavním kalendáři chyběla. Byla určena také široké veřejnosti, která měla příležitost seznámit se s novinkami a všemi možnostmi, jaké moderní panelové bydlení může poskytnout. Především však nabdla příležitost pro výrobce stavebních dílů a prvků, materiálů a hmot, konstrukčních i technologických systémů a postupů určených pro revitalizaci panelových objektů a ke zlepšení jejich technických a provozních parametrů.

Součástí výstavy byl i vzorový panelový byt 3+1, který byl pro návštěvníky inspirativním příkladem modernizace a revitalizace standardního panelového bydlení, resp. i domu. Na "rekonstrukci" a spoludotváření expozice bytu se podílela řada firem (Sanitec/Kolo, Hoco Bauelemente, Ravak, Integra metal systems, Lasselsberger, AZ Staviva, Next, Baumit, Stomix, Austis, Terranova, Almma, Geminox, Cech parketářů a podlahové techniky ČR, omítkáři, obkladači a další) pod odborným vedením architektonického studia AZ Bydlení. Modelový byt nabídl ukázku nově pojatého interiéru, vč. bytového jádra a kuchyně, povrchových úprav stěn i podlah, obkladů, žaluzií a rolet aj., na vnější stěně pak segmenty moderních zateplovacích technologií a finálního provedení fasády.

Pro zájemce tato výstavy znamenala možnost získat vyčerpávající informace na jednom místě a přesvědčit se, že s moderními technologiemi představuje panelový dům a byt slušné a pohodlné bydlení.

A my doufáme, že i účast našeho Cechu přispěla ke zdárnému výsledku této akce a otevřela tak další možnosti a inspirace pro naše členy.

copyright © 2006 - Cech parketářů a podlahové techniky České Republiky | design © 2006 - dogfish.cz