Hlavní partneři.
Pro zobrazení potřebujete plug-in. Můžete si jej stáhnout zde:
Download Flash Player.

P
Člen Evropského svazu parketářů
a podlahové techniky - EUFA P+F
 hod.

P?EDSTAVUJEME NAŠE PARTNERY - Wei Bang International s.r.o.


www.beautifulflooring.cz

Naše společnost Wei Bang international s.r.o. byla založena již v roce 1996 jako pobočka Čínské obchodní firmy Wei Bang international. Společnost se zabývá obchodní činností a její hlavní prioritou je teď obchod s bambusovými podlahami.

Bambus už zaujal svou přírodní krásou, praktičností při jeho používání,ale hlavně jeho pestré využití v mnoha oblastech světového průmyslu. Najdeme ho v jídelníčku, při stavbě obydlí,v zahradnictvích jako okrasnou rostlinu, nejdražší parfémy jsou extrahovány z bambusových výhonků, v neposlední řadě se však používá jako velmi dobrý materiál k výrobě jednotlivých typů spotřebního nábytku v domáctnosti. Kouzlo bambusu však spočívá v jeho rychlé obnově a adaptaci při vysazení na jiném místě. Bambus na rozdíl od ostatních dřevin ze kterých se vyrábí parkety je travina a jeho využití v tomto odvětví je velmi pestré.

Naše vize: zpřístupnit tuto krásnou podlahu co nejširší sortě společnosti. Tohoto chceme dosáhnout zejména cenou,kterou si naše firma jako výrobce a prodejce upravila na míru Českého trhu. Nesmí zůstat zapomenuta zmínka o kvalitě našeho výrobku, o které vypovídají hlavně certifikáty udělené zvláštními komisemi odborníků kteří v tomto odvětví průmyslu vybírají jen ty nejkvalitnější výrobky kterým posléze tyto velmi prestižní certifikáty udělují. Bambusová podlaha ač je Čínského původu je přímo šitá na užívání středoevropanům. Je to hlavně její praktičnost, nevyžaduje takové úsilí při údržbě, díky její tvrdosti která je oproti jiným tvrdým dřevinám až dvounásobně vyšší samozřejmě odolává veškerým vlivům o hodně lépe, než-li ostatní dřeviny. Tuto vlastnost pak samozřejmě ocení každý majitel této krásné podlahy (beautiful flooring).

Beautiful Flooring je naše zaregistrovaná značka pod kterou Vám tuto velmi kvalitní podlahu budeme nabízet na Českém trhu.

Bambusové podlahy Beautiful flooring se na Českém trhu budou nabízet v osmi odstínech barev tak aby si tak každý z Vás potencionálních zákazníků vybral ten správný odstín, který Vám co nejlépe ladí s typem Vaší domáctnosti,či kanceláře,kam se tato podlaha bude umisťovat.

S přátelským pozdravem a přáním co nejlepšího užívání našeho velmi kvalitního produktu Michal Sirotek manager společnosti Wei Bang international s.r.o.

WEI BANG INTERNATIONAL s.r.o.

U Elektry 278

Praha 9, Hloubětín

190 00

Česká republika

Tel./fax: +420 266 610 025

E-mail: weibang.int@seznam.cz

weibang.inter@hotmail.com

Michal Sirotek

Obchodní ředitel firmy

GSM: +420 721 257 227

copyright © 2006 - Cech parketářů a podlahové techniky České Republiky | design © 2006 - dogfish.cz