Hlavní partneři.
Pro zobrazení potřebujete plug-in. Můžete si jej stáhnout zde:
Download Flash Player.

P
Člen Evropského svazu parketářů
a podlahové techniky - EUFA P+F
 hod.

P?EDSTAVUJEME NAŠE PARTNERY - Uzin s.r.o.


www.uzin-utz.com/uzin_cz/

Od základu 100% know-how na m2!

a nezálezí přitom, jedná-li se o textilní či elastické podlahoviny, dřevěné parkety či keramickou dlazbu: UZIN představuje inteligentní sílu. Nabízíme Vám siroký sortiment prvotřídních výrobků, které se vzájemně dopl?ují a tvoří perfektní ucelený systém.

Základním předpokladem "inteligentní" podlahové konstrukce je odborně a kvalitně připravený podklad, a proto věnujeme: od základu 100% know-how na kazdý metr čtvereční.

Příprava podkladu

Výrobky určené na přípravu podkladu, nejsou pouze výrobky, které první přichází na řadu, ale jsou i tou nejdůlezitějsí součástí podlahové konstrukce. Bez ohledu na to, jaký druh podlahové krytiny bude následně pokládán, tvoří nase vysoce kvalitní výrobky dokonale nosný základ.

Podlahy

UZIN nabízí podlahářům vedle speciálních výrobků na přípravu podkladu rovněz celou řadu podlahových lepidel a příslusenství. Slození a vlastnosti podlahových lepidel jsou vzdy určeny svým pouzitím (lepidla pro textilní, PVC či elastické podlahové krytiny, linoleum, korek apod.). Vedle těchto výrobků nabízí UZIN i výrobky pro speciální pouzití, jako např. pro elektricky vodivé lepení a snímatelné kladení podlahovin.

Výrobní program v sobě zahrnuje ekologické disperzní výrobky s minimálním obsahem emisních látek až po dvouslozkové syntetické výrobky s obsahem reakčních pryskyřic.

Parkety

Rovněz v oblasti parket nabízí sortiment UZIN řesení. Přičemz důraz je kladen na vysoce kvalitní parketová lepidla neobsahující rozpoustědla a skodlivé emise. Sortiment je systémově doplněn výrobky značky Pallmann-laky a oleje pro povrchovou úpravu a přípravky na jejich údrzbu a osetřování.

Obklady a dlažba

Rovněž obkladačům nabízí UZIN ucelený program. Tento v sobě zahrnuje výrobky pro pokládku a lepení keramických dlazdic a přírodního kamene az po systémy izolací a těsnění. Nová lepidla řady Power vycházejí z nejnovějsích technických znalostí a odpovídají nejvyssím pozadavkům.

Reference

Mnichovská ALLIANZ ARENA - architektonický skvost pro fotbalové MS

Bienvenidos en el Instituto "CERVANTES"

Západočeské muzeum, Plze?

Parkety v barech, restauraci i manažerských boxech SAZKA ARENY

Zámek Bezdružice

Lakování bambusových parket - Bambus vyžaduje individuální přístup

Popelka může na ples

Kontakt

Uzin s.r.o.

Českomoravskaá 12a

190 00 Praha 9

Tel.: +420 283 083 314

Fax: +420 283 083 419

E-mail: info@uzin.cz

copyright © 2006 - Cech parketářů a podlahové techniky České Republiky | design © 2006 - dogfish.cz