Hlavní partneři.
Pro zobrazení potřebujete plug-in. Můžete si jej stáhnout zde:
Download Flash Player.

P
Člen Evropského svazu parketářů
a podlahové techniky - EUFA P+F
 hod.

Veletrh BAU 2007, Mnichov


BAU je co do rozsahu materiálů vedoucím světovým veletrhem pro průmyslové i běžné stavby, pro bytovou výstavbu i vnitřní stavební práce.

Zahrnuje všechny sektory stavebního materiálu a každé dva roky znamená setkání vedoucích firem tohoto oboru. Nabídka je rozčleněna jak podle stavebních materiálů, tak i podle výrobkových a tematických oblastí. BAU 2007 se konal od 15. do 20. ledna 2007 na výstavišti Neue Messe v Mnichově. Zúčastnilo se ho 2046 vystavovatelů ze 44 zemí a navšívilo 206.000 návštěvníků, což je nový rekord. Součástí veletrhu BAU byl rozsáhlý a velmi hodnotný doprovodný odborný rámcový program.

Za náš Cech se veletrhu zúčastnil předseda Cechu ing. jiří Dvořák, který využil nabídky našeho partnera firmy HOCO Bauelemnte k jednání o další vzájemné spolupráci a k jednáním s nejvyššími představiteli firmy, především pak s majitelem p. Haasem.

Tato jednání vyústila ve vzájemnou shodu v názorech na budoucnost podlahářského řemesla v České republice i zahraničí, nutnost vzájemné podpory a spolupráce. Zvláště vysoko byla hodnocena naše aktivita v evropských organizacích i účast na soutěžích.

copyright © 2006 - Cech parketářů a podlahové techniky České Republiky | design © 2006 - dogfish.cz