Hlavní partneři.
Pro zobrazení potřebujete plug-in. Můžete si jej stáhnout zde:
Download Flash Player.

P
Člen Evropského svazu parketářů
a podlahové techniky - EUFA P+F
 hod.

PŘEDSTAVUJEME NAŠE PARTNERY - Henkel ČR, s.r.o.


www.thomsit.cz

Kdo jsme

Chemický koncern Henkel je právem označován za největšího výrobce značkových lepidel na světě - jen na českém trhu distribuuje prostřednictvím své pobočky Henkel ČR desítky mezinárodních a národních značek, z nichž většina zaujímá jednu z předních pozic na trhu.

Henkel ČR, spol. s r. o., byla v bývalém Československu založena v roce 1991 a v současnosti pro společnost v České republice pracuje bezmála tři sta lidí.

V kategorii výrobků stavební chemie reprezentují firmu Henkel ČR celkem čtyři brandy: Thomsit (podlahové systémy), Ceresit (lepidla pod obklady a dlažbu), Ponal (lepení a tmelení dřeva) a Tangit (lepidla a těsnění pro potrubní systémy), jejichž úspěšnost je založena na ucelenosti systémů, které v daném segmentu nabízejí.

Podobně jako v dalších zemích je i v České republice Thomsit považován za lídra trhu v oblasti vyrovnání a sanací podkladů a lepení podlahových krytin. Thomsit je brandem největšího chemického koncernu na světě, společnosti Henkel.

Svoji pozici si v České republice budují podlahové systémy Thomsit již sedm let nejen špičkovou kvalitou lepidel a vyrovnávacích či sanačních hmot, používaných pod dřevěné, textilní, PVC, linoleové a další druhy podlahových krytin, ale především systémovostí.

Dnešní sílu Thomsitu na českém trhu nejlépe dokumentuje skutečnost, že se světový koncern Henkel rozhodl svěřit rozjezd projektu parketových laků jako první právě České republice. Ta se tak v loÿském roce stala zkušební zemí, která jako první na světě uvedla na trh novou řadu materiálů Thomsit pro tmelení, lakování a ochranu dřevěných podlah a parket

I v uplynulých letech Thomsit ČR pravidelně přicházel s novými produkty a technologiemi, například ve spolupráci s Telurií začal prodávat disperzní lepidlo bez obsahu rozpouštědel V 7508 Uniflex pro lepení všech běžných PVC a CV podlahových krytin. V roce 2001 zase zavedl novou řadu prostředků Thomsit „PRO“ - pro čištění a povrchovou ochranu podlahových krytin.

Oblasti působnosti

Podlahové systémy Thomsit kromě vysoké úrovně jednotlivých produktů charakterizuje i systémovost, tedy ucelený program pro kompletní řešení pokládky – od základního ošetření podkladů přes lepení nejrůznějších druhů krytin až po jejich následnou údržbu.

Renovace podlah

Veškeré kroky při lokální i kompletní renovaci stávajících podlah lze realizovat s materiály Thomsit.

Vyrovnávání podlah

Vyrovnávací hmoty jsou dnes nepostradatelnou součástí procesu sanace podkladů před položením podlahové krytiny. Sortiment Thomsitu nabízí celou řadu samonivelačních, stěrkových a vyrovnávacích hmot pro úpravu savých i nesavých podkladů.

Lepení podlahových krytin

Výčet podlahových krytin, které je možné přilepit lepidly Thomsit, zahrnuje nejrůznější materiály: dřevěné, textilní, laminátové, PVC, přírodní linolea, kaučuk a další druhy.

Laky a oleje na parkety

Thomsit uvedl v roce 2002 na trh novou řadu materiálů pro tmelení, lakování a ochranu dřevěných podlah a parket. Jedná se o základní nabídku laků na vodní bázi, parketové tmely a dvousložkové vrchní polyuretanové laky, rozpouštědlový parketový tmel Fugenkitt, stále více oblíbenější oleje, čisticí prostředky a řadu dalších doplÿků - tedy kompletní systém, což je právě přednost Thomsitu.

Ošetřování podlahových krytin

Katalog Thomsitu představuje i kompletní řadu čisticích a ošetřujících prostředků PRO na čištění a povrchovou ochranu nejrůznějších druhů podlahových krytin – dřevěné parkety, korek, lamináty, přírodní linoleum, PVC, CV, kaučuk, keramickou dlažbu atd.

Thomsit nabízí víc

Naším cílem není pouze prodej výrobků, ale vše co s tím souvisí. Záleží nám na spokojenosti našich zákazníků a naplnění našeho cíle „Podlahové systémy pro profesionály“. Proto nabízíme:

Špičkové výrobky s ověřenou kvalitou

Technologie výroby vychází z nejnovějších poznatků, mnohaletých zkušeností a perfektního zázemí největšího značkového výrobce lepidel – firmy Henkel. Kvalita byla ověřena množstvím realizovaných zakázek po celém světě.

Technické poradenství

Vaše problémy a požadavky s námi můžete konzultovat na telefonech uvedených v rubrice kontakty, kde je možno sjednat i osobní schůzku a na důležitých nebo problémových stavbách využít pomoci našeho technického poradce.

Školení o nových technologiích

Pravidelná školení probíhají v průběhu roku, vyškolení pracovníci získávají odborná osvědčení, které je opravÿují k odbornému zpracování produktů Thomsit nebo také k odbornému poradenství při zpracování v systémech.

Prodejní síť po celé ČR

Věříme, že Vás uvedené informace a produkty zaujaly. Pokud Vás zajímá, kde je možno produkty Thomsit zakoupit, jistě uvítáte seznam autorizovaných prodejců v rubrice Kontakty.

Reference

Dub pro venkovské sídlo 835 kB, PDF

Barevný prostor k dětským hrám 611 kB, PDF

Fakultní nemocnice v Hradci Králové 597 kB, PDF

Děti se budou rodit v novém pavilonu 1102 kB, PDF

Tradiční, ale stále moderní přírodní materiál 646 kB, PDF

České muzeum hudby 1020 kB, PDF

V ostravském Shopping Parku.. 203 kB, PDF

Divadlo ve Zlíně 84 kB, PDF

Stará krása dubu 94 kB, PDF

Podlaha pro mistrovství světa 162 kB, PDF

Oddací síÿ Staroměstské radnice 80 kB, PDF

Parketové vlysy jsou ozdobou v luxusních novostavbách i v rekonstruovaných historických budovách 104 kB, PDF

Administrativní zázemí automobilky zvolilo šedou a zelenou 80 kB, PDF

Rekonstrukce rezidenční vily dánského velvyslance na pražských Vinohradech 61 kB, PDF

Thomsit “bydlí” v komplexu Villa Park Strahov 74 kB, PDF

Sportovní hala 222 kB, PDF

Parkety ve Schwarzenberském paláci 229 kB, PDF

Parkety v Prokopské dvoře 416 kB, PDF

Dvoubarevné provedení 1416 kB, PDF

SquashPoint - barvy se mění, atmosféra zůstává 1939 kB, PDF

Pro potěšení dětských duší 1753 kB, PDF

Znovustvořená krása 1264 kB, PDF

Knihovna Jiřího Mahena 2658 kB, PDF

Tak trochu jiná továrna 1606 kB, PDF

Česká národní banka 2945 kB, PDF

Nové bydlení na Starém Městě 2476 kB, PDF

Podlaha jako z budoucnosti 1062 kB, PDF

ČNB - guvernerské patro 1633 kB, PDF

Česká spořitelna 1215 kB, PDF

Kouzelný svět na jihu Čech 2877 kB, PDF

Poradci Thomsit

Na uvedených kontaktech získáte odpovědi týkající se našich výrobků, případně je možno objednat další technické materiály pro architekty, projektanty a stavebníky. Na základě Vašich požadavků je bezplatně poskytováno technické poradenství při výběru a zpracování produktů Thomsit a jejich začlenění do systémových řešení, prostřednictvím našich techniků.

Technické poradenství

pro oblast Moravy

Ing. Karel Březina

gsm. 602 461 698

e-mail: karel.brezina@cz.henkel.com

Technické poradenství

pro oblast Čech

Ing. Jan Frankl

gsm. 602 229 876

e-mail: jan.frankl@cz.henkel.com

Technické poradenství

pro oblast Čech

Mgr.David Mareček

gsm. 602 328 532

e-mail: david.marecek@cz.henkel.com

Objednávky výrobků Thomsit Jaroslava Mašková

tel. 220 101 630

fax. 220 101 407

e-mail: jaroslava.maskova@cz.henkel.com

Henkel ČR, spol. s r.o.,

U Průhonu 10, 170 04 Praha 7

tel. 220 101 145

fax. 220 101 407

e-mail: info@thomsit.cz

internet: www.thomsit.cz

copyright © 2006 - Cech parketářů a podlahové techniky České Republiky | design © 2006 - dogfish.cz