Hlavní partneři.
Pro zobrazení potřebujete plug-in. Můžete si jej stáhnout zde:
Download Flash Player.

P
Člen Evropského svazu parketářů
a podlahové techniky - EUFA P+F
 hod.

Coneco Praha - výstava Panelový dům a byt


Ve dnech 22. - 24. února 2007 se náš Cech zúčastní výstavy Panelový dům a byt na výstavišti v Praze - Holešovicích.

Cech přijal nabídku společnosti HOCO Bauelemente ke společné prezentaci a partnerství.

Zkušení členové Cechu se budou rovněž podílet na "rekonstrukci bytu", kde budou předvádět a propagovat nejen výrobky svých partnerů, ale rovněž své nezpochybnitelné umění. Přijďte je povzbudit.

Výstava Panelový dům a byt se setkává s velkým zájmem firem. Mezi přiihlášenými je např. Lasselsberger, Sanitec, Stomix, HOCO Bauelemente, firmy z oblasti výtahové techniky atd. Zájem o prezentace mají i odborné cechy, např. Cech parketářů a podlahové techniky České republiky, Cech obkladačů nebo Cech malířů a natěračů.

Ve spolupráci se Svazem malých, drobných a středních zaměstnavatelů ve stavebnictví a s plánovanou podporou České spořitelny probíhají intenzívní přípravy modelového panelového bytu v měřítku 1:1. Na jeho "rekonstrukci" se bude podílet řada firem, např. Ravak, Hoco, Sanitec, Lasselsberger a další. Byt nabídne nejen ukázku úprav interiéru, vč. bytového jádra, ale na vnějších stěnách také vzorky zateplení, omítek, obkladů apod.

Podepsána je také smlouva o spolupráci s Poštovní spořitelnou ČSOB, která bude sponzorovat návštěvnickou soutěž - a ceny nejsou ledajaké: kompletní výměna oken v bytě, vstupní bytové nové bezpečnostní dveře a rekonstrukce bytového jádra.

V minulých dnech se na svém zasedání sešel Čestný a přípravný výbor výstavy, kde zasedají představitelé Svazu malých, drobných a středních zaměstnavatelů ve stavebnictví Hospodářské komory ČR, Svazu českých a moravských bytových družstev, Státního fondu rozvoje bydlení, České komory autorizovaných inženýrů a techniků činných ve výstavbě a Českého svazu inženýrů. Po projednání otázek bohatého doprovodného programu výstavy se přítomní shodli na tom, že hlavním motem výstavy bude: "Panelový byt - vhodné místo pro život i v 21. století".

copyright © 2006 - Cech parketářů a podlahové techniky České Republiky | design © 2006 - dogfish.cz