Hlavní partneři.
Pro zobrazení potřebujete plug-in. Můžete si jej stáhnout zde:
Download Flash Player.

P
Člen Evropského svazu parketářů
a podlahové techniky - EUFA P+F
 hod.

Panelový dům a byt - regenerace, rekonstrukce, financování


Ve dnech 22. - 24. února 2007 se náš Cech poprvé zúčastní stavební výstavy CONECO Praha na Výstavišti v Praze Holešovicích při akci s názvem Panelový dům a byt - regenerace, rekonstrukce a financování v rámci nového programu souvisejícího se vstupem naší republiky do EU.

Rekonstrukce panelových bytů a domů je jednou z nedílných součástí obnovy zastaralého bytového fondu, rekonstrukcí a regenerací.

Jako významnému profesnímu sdružení nám byla Hospodářskou komorou ČR a pořadateli výstavy nabídnuta možnost, zapojit se aktivně s pomocí našich partnerů do této významné akce, a to provedením rekonstrukce a obnovy interiéru, konkrétně předvedením instalace různých druhů podlah a balkonů, vč. odborného výkladu a poradenství.

Celou akci bude doprovázet bohatý doprovodný program, řada konferencí, odborných přednášek a prezentací spolupracujících firem.

V průběhu celé akce je možno připravit po vzájemné dohodě prezentaci členů Cechu a našich partnerů. Využijte této výjimečné možnosti k Vaší propagaci.

Více informací získáte na:

www.coneco.cz/panel nebo

www.incheba.cz

copyright © 2006 - Cech parketářů a podlahové techniky České Republiky | design © 2006 - dogfish.cz