Hlavní partneři.
Pro zobrazení potřebujete plug-in. Můžete si jej stáhnout zde:
Download Flash Player.

P
Člen Evropského svazu parketářů
a podlahové techniky - EUFA P+F
 hod.

VELETRH - Památky - Muzea - řemesla


Veletrh PAMTKY – MUZEA – ŘEMESLA 2019 se uskutečnil v souběhu s největší  akcí v oboru cestovního ruchu u nás, s  28. ročníkem středoevropského veletrhu cestovního ruchu HOLIDAY WORLD 2019, ve dnech 21. – 24. února 2019 na Výstavišti v Praze – Holešovicích. Veletrhu se kromě 46 zemí, cestovních kanceláří a regionů z různých zemí Evropy  zúčastňují mj. reprezentativními  expozicemi i všechny kraje ČR.

Je vcelku logické, že památky jsou de facto nejvýznamnějším atributem cestovního ruchu – a právě toto spojení se rozhodli vystavovatelé akcentovat a dali oběma veletrhům potřebný významný impuls.

DEJME MINULOSTI BUDOUCNOST!

Tohoto veletrhu se zúčastnil i náš cech, který se ve společnosti odborných řemeslných škol, jakými Akademie řemesel na Zeleném pruhu v Praze či Odborné školy v Liberci Kateřinkách a Mistrovské školy řemesel a umění v Josefově dole, představil odborné i široké veřejnosti, která tak po delší přestávce byla seznámena s činností a aktivitami našeho řemeslného sdružení.

Jako pořadatele nás mile překvapil zájem návštěvníků o naši odbornou práci nejen na památkách, ale velmi potřebnou činnost v oblasti vzdělávání naší mládeže v oblasti řemeslného umu, po kterém je v poslední době velká poptávka.

ÿemeslu zdar

copyright © 2006 - Cech parketářů a podlahové techniky České Republiky | design © 2006 - dogfish.cz