Hlavní partneři.
Pro zobrazení potřebujete plug-in. Můžete si jej stáhnout zde:
Download Flash Player.

P
Člen Evropského svazu parketářů
a podlahové techniky - EUFA P+F
 hod.

Soutěž mistrů - BUDMA - Poznaň 2019


V průběhu Veletrhu BUDMA 2019 v Polské Poznani se ve dnech 12. - 14. února, uskutečnila soutěž v pokládce parketových vzorů, s mezinárodní účastí. Tentokrát se nejednalo o soutěž juniorů, ale pořadatelé ve výběru zamířili na pomyslnou druhou stranu a zalovili v kategorii podlahářských mistrů, či adeptů na mistry. Mezi účastníky se tak objevili soutěžící z Polska, Ukrajiny, Běloruska a České republiky.

V letošním klání měli soutěžící za úkol v určeném časovém termínu zhotovit parketový vzor dle své předlohy. Co bylo pro všechny společné, bylo dodržení velikosti vzoru a použití tří druhů dřevin.

Za naše barvy nastoupili do soutěže mistr odborné výchovy z odborné školy v Liberci Kateřinkách, pan Václav Kulhánek a absolvent Akademie řemesel v Praze na Zeleném pruhu, Filip Lipiansky. Filip sice ještě není v kategorii mistrovské, ale jako zkušenost je pro něho tato soutěž výborným tréninkem.

Naši soutěž na rozdíl od některých účastníků dokončili v časovém limitu a obsadili 4. a 6. místo. Oběma patří dík za vzornou reprezentaci. Sami posuďte jejich výsledek.

Pavel Drápalík - předseda cechu

FOTOGRAFIE

058 .................... Soutěžní místo - všichni stejné podmínky

083 .................... Václav Kulhánek při sestavování parketového obrazce

133 ................... Nalepeno - finále bude zítra

152 ................... Broušení plochy je rovněž velmi důležité

247 ................... Hotovo

copyright © 2006 - Cech parketářů a podlahové techniky České Republiky | design © 2006 - dogfish.cz